معرفی بیش از یک صد و چهل و هشت میلیارد تومان متقاضیان تسهیلات تبصره 18 شهرستان آبیک به کار گروه استانی
در ده ماهه سال جاری، تعداد 48 پرونده متقاضی تسهیلات تبصره 18 به مبلغ یکصد و چهل و هشت میلیارد تومان در کمیته تخصصی شهرستان آبیک تصویب و جهت بررسی به مدیریت های تخصصی سازمان ارسال شده است.
1398/10/01

بیژن لطفی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک در خصوص معرفی متقاضیان تبصره 18 بیان داشت : در ده ماهه سال جاری، تعداد 48 پرونده متقاضی تسهیلات تبصره 18 به مبلغ یکصد و چهل و هشت میلیارد تومان در کمیته تخصصی شهرستان آبیک تصویب و جهت بررسی به مدیریت های تخصصی سازمان ارسال شده است.

مهندس لطفی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک با اعلام این خبر افزودند: از این تعداد، 28 پرونده مربوط به محصولات گلخانه ای و گیاهان دارویی، 17 پرونده حوزه دام و طیور و 3 پرونده هم مربوط به صنایع تبدیلی و تکمیلی محصولات کشاورزی بوده و تا این تاریخ تسهیلات پنج طرح به مبلغ حدود پنج میلیارد تومان پرداخت شده و ما بقی پرونده های در کیمته های تخصصی استان و یا شعب بانک های مربوطه در دست اقدام می باشند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک در ادامه اضافه کردند: تسهیلات تبصره 18 توسط سه بانک عامل کشاورزی، توسعه تعاون و پست بانک پرداخت می شود و نرخ سود تسهیلات برای طرح های محصولات گلخانه ای و گیاهان داروئی مناطق کمتر توسعه یافته هفت درصد و مناطق برخوردار 9 درصد و همچنین این نرخ برای طرح های دام و طیور 15 درصد تعیین شده است.

متقاضیان تسهیلات تبصره 18، با داشتن مدارک پروانه تاسیس یا بهره برداری، مجوز آب، تغییر کاربری و مجوز محیط زیست ضمن مراجعه به سامانه یکپارچه تسهیلات اعتباری وزارت جهاد کشاورزی و دریافت کد رهگیری ثبت نام ، برای پیگیری سایر مراحل کاری به واحد های طرح و برنامه مدیریت های جهاد کشاورزی شهرستان ها مراجعه نمایند .

تعداد مشاهده خبر72 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal